+7 (700) 323-29-39
+7 (701) 648-77-02
TradeKZ - интернет-магазин

HDCVI видеокамера Dahua DH-HAC-D3A21P-VF-2712
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HDCVI видеокамера Dahua DH-HAC-D3A21P-VF-2712 Күмбездік
Камера
Пиксель 2 Мп
2-мегапиксельді CMOS-матрицаның бейнелеу датчигі
Ең жоғары рұқсат 1920 (Г) | 1080 (В)
Сканерлеу жүйесі Прогрессивті
PAL электрондық ұстау: 1/25 с – 1/100 000 с
NTSC: 1/30 с – 1/100 000 с
F1.7 кезіндегі минималды жарық 0,04 люкс (Түсі, 30 IRE)
F1.7 кезінде 0,004 люкс (ақ-қара сурет, 30 IRE)
0 люкс (жарықтандыру қосылған)
Сигнал/шу қатынасы> 65 дБ
Жарықтандыру қашықтығы 30 м
Авто/Қол жарығын қосуды/ажыратуды басқару
Жарық берушінің нөмірі 2 (ИК-жарық)
Панорамалау/көлбеу/айналу диапазоны Панорамалау: 0°–355°
Көлбеуі: 0°–75°
Айналуы: 0°–355°
Линза
Линза түрі Қол варифокальды объектив
Объективті бекіту &14
Фокустың қашықтығы 2,7 - 12 мм
Ең жоғары апертура Ф1.7
H көру өрісі: 102°–32°; V: 54°–18°; D: 121°–37°
Көздің нұрлы қабығын бақылау Тіркелген
Фокустың жақын арақашықтығы 0,8 м (2,62 фут)
DORI қашықтығы Линза Анықтау Бақылау Тану Тану Кәсіби сипаты
В 45,5 м, 18,2 м, 9,1 м, 4,6 м
Т 137,9 м, 55,2 м, 27,6 м, 13,8 м
DORI (Detect, Observe, Recognize, Identify) — бұл адамның видеоны көруге қабілеттілігін айқындайтын, қамту аймағында адамдардың немесе нысандарды айыра алатын стандартты жүйе. Бұл кестедегі сандар зияткерлік функциялармен анықталатын қашықтықты көрсетпейді. Зияткерлік функциялармен анықталатын қашықтық туралы ақпаратты жобаны жобалауды орнату және пайдалануға беру/құралын пайдалану бойынша басшылықты қараңыз.
Бейне
CVI видео кадрларының жиілігі:
PAL: 1080p@25 fps; 720p@25 fps
NTSC: 1080p@30 fps; 720p@30 fps
TVI:
PAL: 1080p@25 fps; 720p@25 fps
NTSC: 1080p@30 fps; 720p@30 fps
AHD:
PAL: 1080p@25 fps; 720p@25 fps
NTSC: 1080p@30 fps; 720p@30 fps
CVBS:
PAL: 960H
NTSC: 960H
Рұқсат 1080p (1920 | 1080); 720p (1280 | 720); 960H (960 | 576/960 | 480)
Күн/Түн Авто (ICR) / Түсі/ С/Б
BLC; HLC; DWDR
Ақ Авто теңгерімі; Облыс бойынша ақ теңгерім
Авто/Қол бақылауын алу
Шуыл деңгейінің 2D NR төмендеуі
Интеллектуалды жарықтандыру Иә
Айна
Вкл/Выкл (8 аймақ, тікбұрыш) құпиялығын маскалау
Сертификаттау
Сертификаттар CE (EN55032:2015, EN61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, EN55024:2010+A1:2015, EN55035:2017, EN50130-4: 2011+ A1: 2014, тоNewonstopment OVQU-2501811, 19816533.2002.5033 130-23012-23027-2 000 176512-2301230—V011830—1830 = = = = = = = такие
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
Порт
Бейне шығыс Бейне шығу форматтарын таңдау: CVI/TVI/AHD/CVBS бір BNC- алғыш.
Электрмен қоректену
Қоректендіру көзі 12 Тұрақты токта + 30%
Макс электр энергиясын тұтыну. 3,5 Вт (12 Тұрақты токта, ИҚ-жарық қосылған)
Орта
Жұмыс температурасы –30 °C-тан +60 °C-қа дейін
Жұмыс ылғалдылығы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dahua |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DH-HAC-D3A21P-VF-2712 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Кепілдік | 3 жыл ай. |
| ТҮК коды | 0200310459684 |
| СЭҚ ТН коды | 8525891900 |
| Қысқаша атауы (қаз) | HDCVI бейнекамера Dahua DH-HAC-D3A21P-VF-2712 |
| Көлем | 0.003375 |
| ПЗС-матрица | 1/2.7" CMOS үдемелі сыпыру |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -40-тан +60 °С-қа дейін |
| Рұқсат | 2.0 мегапиксель. |
| Объектив түрі | вариофокальды, f=2.7 ~ 12 мм |
| Штрих-код | 6939554971006 |
| Электрмен жабдықтау | DC 12В |
- Бағасы: бастап27 770 ₸

